Tworzymy dla Was technologie jutra.

O Nas

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, projektowaniem profesjonalnej grafiki, administracją i zarządzaniem stronami WWW. Posiadamy doświadczenie w administracji portalami internetowymi. Nasza oferta jest skierowana do małych i średnich przedsiębiorstw, jak również do klientów indywidualnych. Tworzymy unikalne projekty dopasowane do indywidualnych potrzeb naszych klientów. Nasz zespół posiada wieloletnie doświadczenie w tworzeniu projektów internetowych.

Usługi

Tworzenie stron internetowych

Zajmujemy się tworzeniem stron internetowych, sklepów internetowych, blogów, portali i for internetowych. Nasze projekty tworzymy w oparciu o najnowsze technologie takie jak HTML5, CSS3 czy jQuery. Wszystkie nasze projekty oparte są o system zarządzania treścią (CMS) dzięki któremu znacząco obniżą Państwo koszty zarządzania swoją witryną WWW.

Tworzenie zawansowanych grafik

Nasz zespół posiada doświadczenie w tworzeniu unikalnych projektów graficznych. Tworzymy projekty logotypów, grafiki na potrzeby Internetu, banerów, ulotek, wizytówek i projektów stron internetowych.

Zarządzanie stroną internetową
Każdy wie, jak ważne jest bezpieczeństwo stron internetowych. Nasza usługa skierowana jest do firm i osób prywatnych posiadających już witryny internetowe. Zadbamy o bezpieczeństwo, dokonamy wszystkich aktualizacji oprogramowania, a także stworzymy plan tworzenia kopii bezpieczeństwa.
Kompleksowa opieka informatyczna
Świadczymy usługi z zakresu opieki informatycznej. Przejmiemy wszystkie obowiązki związane z zarządzaniem infrastrukturą informatyczną w Państwa firmie. Zadbamy o bezpieczeństwo sieci jak i obiegu danych. Zajmiemy się także opieką serwisową i modernizacją sprzętu komputerowego. Każda oferta jest indywidualnie dostosowywana do potrzeb Państwa firmy.

Nasi klienci:

Portfolio

Zapraszamy do zapoznania się z naszymi wybranymi projektami.

Kontakt

kkdesigns

Karol Kłyciński
Powstańców 5 lok 35,
05-800 Pruszków
tel: 506 12 12 12
e-mail: kk@kkdesigns.pl
NIP: 5342168490 , REGON: 146480372


[recaptcha class:qq]